Plavby Costa s CK Orbis Link - Termíny plavby - Costa Favolosa - Plavba Karibikem s pobytem v Dominikánské r., s českým delegátem
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 30 170

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 44 070
Jste zde: Costa Termíny plavby

Costa Favolosa - Plavba Karibikem s pobytem v Dominikánské r., s českým delegátem

Loď: Costa Favolosa

Skvělá dovolená začíná odpočinkem na pláži v luxusním 5* all inclusive resortu Bavaro Princess v letovisku Punta Cana v Dominikánské republice a pokračuje týdenním námořním cestováním po karibských ostrovech. Během plavby se službami českého delegáta poznáte několik ostrovních perel Malých Antil.

VÝLET V CENĚ ZÁJEZDU - během transferu z hotelu do přístavu La Romana navštívíte Altos de Chavon, kde se projdete v umělecké vesničce s amfiteátrem, kostelíkem, v němž se ženil Michael Jackson, s krásnými výhledy na řeku Chavon, uvidíte muzeum čokolády a drahých kamenů, průjezd je milionářskou oblastí Casa de Campo. Rovněž se zastavíte v doutníkárně s malým nákupním centrem.

Tortola, největší z Britských Panenských ostrovů, je důležitým jachtařským centrem Karibiku a rájem milovníků šnorchlování. Můžete si udělat výlet na nedaleký ostrov Virgin Gorda a navštívit nádhernou přírodní rezervaci The Baths s obrovskými granitovými balvany a pláží s bílým pískem.

St. Maarten (Sv. Martin) - ostrov, kde najdete unikátní a harmonický mix francouzské a nizozemské kultury a stylu. Možnost koupání na slavné pláži Maho, kde můžete pozorovat odlety a přílety letadel z těsné blízkosti, šnorchlování, plavání s delfíny, plavba na katamaránu podél pobřeží.

Martinik - poklidná francouzská atmosféra krásně ladí s karibským tropickým rájem. Ostrov je hojně zalesněný a hornatý, lemovaný čistými plážemi a malebnými rybářskými vesničkami. Hlavním městem je Fort-de-France – možnost prohlídky starého města s pevností Fort Saint-Louis a kostela, který je kopií slavné pařížské Sacre Couer, návštěvy palírny rumu, botanické zahrady s tropickou flórou, výletu na kajaku mezi mangrovníky, šnorchlování a koupání v tyrkysovém moři, pozorování mořských želv, plantáže s banánovníky.

Guadeloupe je, stejně jako Martinik, zámořským departamentem Francie a je nejvzdálenějším regionem EU. Ostrov se skládá ze dvou poloostrovů: jihozápadní Basse-Terre je hornatější a členitější, zatímco severovýchodní Grand-Terre je plošší, s bílými plážemi a plantážemi. Můžete obdivovat nádherné scenérie, projít se v deštném pralese s vodopády, navštívit botanickou zahradu, koupat se v křišťálově čisté vodě, šnorchlovat.

Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi, poradí vám s výběrem fakultativního výletu a v rámci svých možností zabezpečí vše potřebné k tomu, abyste na lodi strávili příjemnou dovolenou. Český delegát nabídne v průběhu plavby informační schůzky a bude k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou urgentní záležitosti.

Velká moderní výletní loď Costa Favolosa pro téměř 4 000 pasažérů nadchne interiéry bohatě zdobenými mramorem, onyxem, alabastrem a vykládané kameny Swarovski a sklem z Murana. Příjemným místem setkávání je velkolepé atrium Dei Diamanti s bohatě zdobenými ochozy nákupní galerie a prosklenými panoramatickými výtahy. Skvělá italská i mezinárodní kuchyně i velký výběr nápojů uspokojí i velice náročné hosty.

VYBAVENÍ LODĚ:
Wellness, sport, koupání:
Lázeňský areál Samsara Spa (thalassoterapie, masáže, sauna, pára, solárium).

Posilovna, multifunkční sportovní hřiště, venkovní joggingový pruh.

2 venkovní bazény, tobogán, brouzdaliště, 2 bazény s posuvnou střechou, 5 vířivek.

Zábava:
Divadelní show, 4D kino (za poplatek), kasino, obchodní galerie, internetový koutek, knihovna, velkoplošná obrazovka u bazénu, simulátor Grand Prix s jednomístnou formulí F1 (za poplatek), videohry (za poplatek).

Pro děti: dobře vybavené herny a 4 kluby s organizovanou zábavou podle věku dětí.

Komunikační jazyk na palubě: italština, angličtina, němčina.

Cena FIRST MINUTE je platná do 27. 5. 2019.

Záloha u této plavby je pouze 30% z celkové ceny.

MINIMÁLNÍ POČET OSOB JE NAPLNĚN - GARANTUJEME KONÁNÍ ZÁJEZDU.

Trasa plavby

Den Přístav / program Připlutí Odplutí
1. den: Odlet z Prahy do Dominikánské republiky
2. den: Punta Cana, pobyt v hotelu (Dominikánská republika), volný program
3. den: Punta Cana, pobyt v hotelu (Dominikánská republika), volný program
4. den: La Romana (Dominikánská republika), výlet na Altos de Chavon, nalodění
5. den: La Romana (Dominikánská republika) - 07:00
Catalina Island (Dominikánská republika) 09:00 17:00
6. den: Tortola (Panenské o. (britské)) 10:00 20:00
7. den: Philipsburg (Sv. Martin, Nizozemské Antily) 08:00 17:00
8. den: Fort de France (Martinik) 09:00 20:00
9. den: Pointe a Pitre (Guadeloupe) 08:00 23:00
10. den: na moři
11. den: La Romana (Dominikánská republika), odlet do ČR 08:00 -
12. den: přílet do Prahy

Termíny plavby