Plavby Costa s CK Orbis Link - Wellness na vlnách
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 487

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (z Civitavecchie)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 244

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (z Janova)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 244

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 038
Jste zde: Costa Praktické info Wellness na vlnách

Wellness na vlnách

Současné plavby Costa lákají vůní vonných par orientu, linoucích se z wellness areálu a svádí k odpočinku těla i duše. Nechte se zlákat mořem potěšení, které je pro vás připraveno a užijte si příjemné vjemy, doplněné o úchvatné výhledy na moře a jemné doteky masérek. Luxusní wellness areál Samsara Spa probudí vaše smysly.

Dopřejte si požitek z dovolené na vlnách pohody. Moře má blahodárné regenerační a relaxační účinky, mořský vzduch pročistí dýchací cesty i mysl. V Costa Cruises o tom vědí a proto kombinují radost z cestování s odpočinkovými a krášlícími procedurami.

Na lodích Costa, zvláště na těch nejnovějších, naleznete moderní wellness centra, která poskytují celou řadu ošetření v nejvyšší kvalitě a která jsou srovnatelná svými službami s nejlepšími wellness areály na světě. Každá plavba je příležitostí k regeneraci a snahou Costy Cruises je podpořit tento proces, abyste se cítili co nejlépe.

 

 

19 Samsara Spa


 

Služby a druhy ošetření wellness na lodích CostaSalon krásy: péče o váš vzhled

Plánujete proměnit svůj vzhled a překvapit partnera nebo cítíte potřebu se nechat hýčkat? Svěřte se do zkušených rukou kadeřníků a kosmetiček Beauty Salonu na lodi. Profesionální vizážisté vám doporučí slušivý střih, barvu vlasů, líčení a vše doladí manikúrou a pedikúrou.

 

72

 

Péče o tělo: dejte sbohem všem vadám na kráse

Díky správné proceduře odstraníte z těla toxiny a postava bude viditelně štíhlejší a svaly získají správný tonus. Ošetření těla ve Wellness Centre jsou pozoruhodně efektivní a okamžitě navracejí ztracenou energii.Péče o obličej: vyhlazovací efekt

Vyberte si supermoderní ošetření a špičkové výrobky na vyhlazení vrásek, vyčištění pleti a zmírnění známek stárnutí. Zkušený personál Costa Cruises vám doporučí optimální péči, která zbaví vaši pleť všech nežádoucích projevů.Posilovna a další sportoviště: buďte ve formě

Na horních otevřených palubách lodí Costa naleznete multifunkční sportovní hřiště na fotbal, basketbal, volejbal a tenis, dráhu na jogging, bazény otevřené i s posuvnou střechou a posilovny vybavené stroji značky Technogym. Pokud máte rádi skupinová cvičení, přidejte se ke kursům fitness nebo si zarezervujte lekce jógy a cvičení pilates.

 

aerobics - classes - meditation - 770

Všechny nabízené služby a ošetření je možné zarezervovat přímo na palubě lodi.
Náš tip: sledujte palubní noviny Today, kde se objevují akční nabídky služeb Samsara Spa

 

Exkluzivní lázeňský areál Samsara Spa

Plavba s ubytováním v kajutě Samsara je jedinečnou zkušeností, která vybudí vaše smysly. Čeká vás cesta plná potěšení a pohody v oáze klidu a luxusu s výhledy na moře.

Wellness areál Samsara Spa obvykle tvoří:
- bazén pro thalasoterapii nebo hydroterapii
- vířivka
- finská sauna, turecká lázeň (pára)
- útulná odpočívárna s možností soukromí
- japonská čajová zahrada
- místnosti pro ošetření

 

18 Samsara SpaKajuty a apartmá Samsara Spa

Kajuty této kategorie jsou umístěné v blízkosti wellness areálu a v ceně jsou již zakomponované nadstandardní služby. Vybavení kajut je rozšířené o difusér a sprchovou hlavici s filtrem, k dispozici jsou župany a pantofle. Ve wellness areálu vás čeká přivítací rituál, osobní konzultace a dvě vybrané procedury. Více detailů v článku Vybavení kajut a kajutové služby.

Restaurace Samsara

Příjemnými procedurami zhýčkanému tělu dopřejte i radost u stolu. Předností tohoto zařízení je poklidná atmosféra, rafinované prostředí, používání špičkových surovin, které jsou základem pro lehké a lahodné pokrmy.
Přednosti klubové restaurace Samsara mohou využívat hosté z kajut Samsara i z ostatních kajut za příplatek.

Služby a ošetření


Ajurvédské rituály

Ajurvédské masáže vycházejí z indické medicíny a slouží k navrácení fyzické a mentální rovnováhy.

Holičství

Péče, určená speciálně pro muže, spočívá ve dvojím oholení, ošetření a vyčištění pleti, masáži obličeje a hlavy a dalších pečujících procedurách.

Salon krásy

Zářivý úsměv, jemné a pěstěné ruce s krásnými nehty, slušivý střih a módní barva, perfektní líčení na míru. Procedury salonu krásy si nejen užijete, ale udělají z vás lvici salonů.

Péče o tělo

Dopřejte si očistu a detoxikaci těla. Dopad takové procedury pocítíte i na své duši.

Péče o obličej

Pokud po návratu z plavby uslyšíte pochvaly, že vypadáte mladší a spokojenější, bude to pravda. Ošetření v salonech Samsara je velice důkladné a efektivní.

Tělocvična a sportovní kurzy

Tělesná cvičení jsou nejlepší cestou, jak se udržet fit. Kromě individuálního cvičení ve špičkově vybavené posilovně přístroji TechnoGym je možné si najmout osobního trenéra nebo se zapsat do kurzů cvičení pilates, jóga a kinesis.

Terapeutické masáže

Masáže patří k věky prověřeným ozdravným procedurám, které tonizují svaly, tlumí napětí a stres. Nabídka nejrůznějších masáží v areálu Samsara je unikátní.

Samsara sen

Hosté, kteří nemají zarezervovanou kajutu kategorie Samsara, si přesto mohou dopřát exkluzivní lázeňské služby. Objednání jednotlivých služeb i možnost užívat zázemí areálu je možné objednat prostřednictvím webových stránek nebo přímo na lodi.


Přehled a typy masáží a dalších ošetření, kadeřnických služeb a jiných, orientační ceny


Aktualizováno: září 2014


Fotogalerie

02 Costa neoRomantica-Samsara Spa 03 Costa neoRomantica-Samsara kajuta 04 Fitness centrum 06 Costa Deliziosa-Samsara Spa 18 Samsara Spa 19 Samsara Spa 72 aerobics - classes - meditation - 770