Plavby Costa s CK Orbis Link - Restaurace, bary a kavárny
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Fortuna - Singapur, Thajsko (ze Singapuru)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 10 160

Costa Diadema - Arabské emiráty (Dauhá)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 9 404

Costa Diadema - Arabské emiráty (z Abú Dhabí)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 7 620

MSC Grandiosa - Itálie, Malta, Španělsko, Francie (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 10 160

Costa Smeralda - Itálie, Francie, Španělsko, Baleáry (ze Savony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 10 160
Jste zde: Costa Praktické info Restaurace, bary a kavárny

Restaurace, bary a kavárny

Na plavbách Costa můžete vybírat z široké nabídky jídel italské a mezinárodní kuchyně, objednat je možné také dietní stravu. Pro gala večery je připravováno slavnostní menu. Servírované večeře o několika chodech se podávají v restauracích s obsluhou.

DSC06751

Restaurace

V menu restaurací naleznete široký výběr italských a mezinárodních jídel. V samoobslužných restauracích je také nabídka místních specialit podle navštívených zemí a přístavů. Každé menu v restauraci zahrnuje předkrm, první chod, polévku, hlavní chod s masem nebo rybou, salát, sýry, dezert a zmrzlinu. Součástí nabídky je také vegetariánské menu, jídla na základě speciálních dietních požadavků jsou na vyžádání.

 
Snídaně: snídani můžete mít ve své kajutě, v samoobslužné restauraci nebo v restauraci.
Oběd: v samoobslužné restauraci  (k dispozici je voda z nápojových automatů) nebo s obsluhou v restauraci (výběr z menu).
Odpolední svačina (Merenda): v samoobslužné restauraci; podávají se sendviče a jsou otevřené nápojové automaty, čepovat je možné vodu, kávu a vybírat z nabídky čajů.
Večeře: večeři si vychutnáte v restauraci s obsluhou u přiděleného stolu.

 

Na lodích neoCollection (Costa neoClassica, neoRomantica, neoRiviera) se večeře podávají v hlavní i v samoobslužné restauraci, nepořádá se galavečeře. Voda, čaj, káva a džusy jsou volně k dispozici v nápojových automatech v samoobslužné restauraci během snídaně a odpoledního občerstvení.

 

 

costa - cruise - lines costa - luminosa foodanddining 01 

 

Video: Restaurace a gastronomie na palubách Costa Cruises: 

 

 Zdroj videa: You Tube, kanál Costa Cruises

 

Rezervace stolu pro večeři

Po celou dobu plavby máte přidělený stejný stůl. Cestující ubytovaní v kajutách Premium si mohou při rezervaci plavby zvolit čas večeře a velikost stolu (stoly jsou pro 2, 4, 6 a 8 osob). Pamatujte prosím na to, že hlavní restaurace jsou nekuřácké. Potvrzení vaší rezervace večerního stolování naleznete na své palubní kartě Costa Card.

Večeře se podává ve dvou turnusech v následujících časech:
1. turnus: od 19:00
2. turnus: od 21:00
Tyto časy se mohou měnit v závislosti na sezóně a programu plavby. Konkrétní časy jídel budou vždy uvedeny v denních novinách "Diario di bordo".

 

Zvláštní dietní požadavky

Hosté, kteří vyžadují zvláštní dietu (diabetickou, bezlepkovou, košer atd.), tento požadavek musí nahlásit v době rezervace ke zjištění, zdali bude možné toto dietu pro ně zajistit.

 

Klubové restaurace

Na palubách lodí si můžete rezervovat stůl v klubové restauraci, a u lodí s lázeňským resortem Samsara taktéž stůl v Samsara restauraci. Večeře se zde servíruje od 19:00, pokud není uvedeno jinak. Rezervovat místo si můžete u informačního pultu. Poplatek za večeři za osobu je cca 28 EUR plus nápoje.


À la carte Club Restaurants jsou na lodích:

» Costa Diadema,  Club Diadema         » Costa neoRomantica, Club neoRomantica   
» Costa Favolosa, Club Favolosa         » Costa Magica, Club Vicenza   
» Costa Deliziosa, Club Deliziosa          » Costa Fortuna, Club Conte Grande 1927   
» Costa Pacifica, Club Blue Moon         » Costa Mediterranea, Club Medusa   
» Costa Luminosa, Club Luminosa        » Costa Fascinosa, Club Fascinosa   
» Costa Serena, Club Bacco               » Costa Victoria, Club Il Magnifico  

 

Gala večeře a další gastronomické události

Gala večeře je příležitostí pro zvláštní menu, slavnostní atmosféru a přítomnost kapitána a jeho důstojníků (doporučené oblečení "gala"). Během plavby se konají různé tematicky zaměřené bufety podle navštívených přístavů. Speciální menu jsou také podávána během Vánoc, Silvestra, na Nový rok a o Velikonocích. 

 

Pizzerie

Pizzerie na palubách 12 lodí Costa nabízejí originální italskou pizzu ochucenou na 14 různých způsobů. Hosté si vychutnají voňavou pochoutku upečenou italskými "pizzaioli", na slovo vzatými odborníky, kteří prošli proslulou "Academia Italiana della Pizza". Restaurace je otevřená denně od 18:30 do 23 hodin. Za malý poplatek si hosté vychutnají nejen svoji oblíbenou pizzu, ale také neomezené množství salátů, v ceně je i 1 dezert. Pizzerie pořádá také mnoho doplňkových akcí, jako třeba kuchařské show, akrobacie s těstem, kuchařské workshopy na přípravu pizzy a tiramisu.

 

 

Bary a kavárny na palubách lodí Costa

V barech, klubech a kasinu naleznete široký výběr italských a mezinárodních vín, lihovin a nealkoholických nápojů. Na lodích Costa je celá řada tematicky zaměřených barů; ve vinárně (Wine Bar) si můžete vybrat nejlepší vína, šampaňské a sekty, v Cognac & Cigar Bar na vás čeká skvělý výběr koňaků a doutníků. Útrata v barech, kavárnách, bufetech a restauracích jde na váš osobní účet. K nákupům nápojů se automaticky připočítává 15% spropitné.

 

Zde se můžete podívat na širokou nabídku nápojů v barech a salonech, od minerálních vod po luxusní sekty a molekulární koktejly: Barový nápojový lístek Costa Cruises 2018 

 

85

 

Předplacené nápojové balíčky

Pro vaše větší pohodlí během plavby je možné zakoupit předem 3 nápojové balíčky typu all inclusive nebo speciální balíček. Detailní informace, ceny a přehled naleznete v sekci Nápojové balíčky Costa.

 

Nápojový lístek je stejný na kterékoliv Costa lodi a platí pro každý bar, restauraci, kavárnu či diskotéku & kasino na lodi. Nápoje se platí Costa kartou (Costa Card) a závěrečné vyúčtování obdržíte na konci plavby.

 

Nápoje v ceně: během snídaně výběr nápojů z automatu (voda, káva, více druhů čaje, mléko, kakao). Během oběda je k dispozici voda z automatů v bufetové restauraci. Odpolední svačina je doplněná o nápoje z automatů (voda, káva, více druhů čaje). U lodí neoCollection jsou uvedené nápoje k dispozici během snídaně a odpolední svačiny.

 

 

 

 

 


Fotogalerie

85 costa - cruise - lines costa - luminosa foodanddining 01 DSC06751