Plavby Costa s CK Orbis Link - Zábava na palubě pro děti a dospělé
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Costa Poprvé na lodi Zábava na palubě pro děti a dospělé

Zábava na palubě pro děti a dospělé

Na lodích Costa se budete cítit velmi příjemně díky mezinárodní skladbě pasažérů i posádky. Přes den se můžete zúčastnit organizovaných aktivit nebo strávit svůj čas ve sportovních zařízeních či zcela relaxačně; v bazénu, vířivkách nebo na masážích. Večer je pro vás připraveno kabaretní show. Pro děti jsou na palubách herny a připraven zábavný program.

 

costa voice

 

Zábava a aktivity s animačním týmem

Během dne organizuje mezinárodní animační tým různé aktivity pro pasažéry na horních palubách i ve společenských místnostech. Velice oblíbené jsou slavnostní zábavní večery "Note bianca" (Noc v bílém) a talentová pěvecká soutěž "The Voice of the Sea" (Hlas moře), z denních aktivit jsou k dispozici hodiny strečinku, aerobiku, turnaje v šipkách, sportovní turnaje, vědomostní kvízy a výuka tanců. Těchto aktivit se může účastnit každý zdarma, aktuální program zjistíte z palubních novin Diario di bordo.


 

Fitness areál

Na lodi můžete zdarma využít následující sportovní aktivity a zařízení: posilovnu, běžeckou dráhu, multifunkční sportovní hřiště, saunu, vířivky a bazény, skluzavky, tobogány. Tato zařízení jsou různá na každé lodi. 

Fitness centra jsou zpravidla umístěna v přední části lodi a nabízejí fascinující výhled na moře. Veškeré vybavení je dodáno firmou Technogym. Za zvláštní poplatek si také můžete objednat např. lekce jógy nebo cvičení pilates.

 

Man at Fitness Centre-2


 

Wellness areál Samsara Spa

Na lodích flotily Costa je kladen velký důraz na celkovou tělesnou a duševní pohodu. Na všech lodích naleznete wellness centrum, kde si můžete dokonale odpočinout při masážích, léčebných a zkrášlovacích ošetřeních obličeje nebo celého těla či si nechat vytvořit nový účes.

 

Woman at Beauty salon-1Hudba a tanec

Na lodích si lze zatančit standardní a latinsko-americké tance, komorní hudbu u sklenky vína oceníte v Piano baru. Pokud dáte přednost zábavě, karaoke může být to pravé. Zábava až do rána na Vás čeká v nočním klubu, kde je diskotéka pro osoby každého věku. Celkový přehled všech událostí naleznete v lodních novinách Today.Divadelní show

Velkolepý divadelní sál ve výši 2 - 3 palub v přední části lodi se rozzáří každý večer zábavním kabaretním představením. Na pódiu se střídají ladné tanečnice s kouzelníkem, akrobaty a zpěváky. Skvěle pobaví i laserová show nebo číslo s ohromnými bublinami.
Večerní divadelní show si můžete vychutnat ve dvou časech podle svého programu a času večeře.

 

intro spektakel 1 p47

Umění na lodi

Všechny lodě flotily, zejména haly, salóny, kajuty a apartmá jsou vyzdobeny uměleckými díly – sochami, plastikami nebo obrazy od některých velmi známých italských nebo mezinárodních umělců. Na některých lodích najdete i umělecké galerie, kde si v aukci můžete pořídit i umělecké dílo, které vás zaujalo.Zábava pro děti a mládež, kluby

Na všech palubách lodí Costa jsou děti vřele vítány. Pro plavbu s dětmi doporučujeme zvolit si moderní velkou loď, která nabízí širší paletu programů. Na horních palubách jsou tobogány, vodní atrakce a dětská brouzdaliště. Spoustu zábavy lze zažít na pirátské lodi nebo v obří místnosti Lego s rozsáhlým sortimentem videoher. Od roku 2016 provází dětský program na lodi veselé prasátko Pepa Pig.

 

costa pepa4 kluby
Na každé lodi Costa naleznete také dětské a mládežnické kluby. Jsou rozdělené do 4 kategorií podle věku a zajišťují dětem skvělou zábavu:

- Mini Club pro děti od 3 do 6 let
- Maxi Club pro děti od 7 do 11 let
- Teen Junior Club pro děti od 12 do 14 let
- Teen Club pro mládež od 15 do 17 let

Kluby jsou vedené zkušenými pracovníky a vaše děti se mohou těšit na tvořivé aktivity, sportovní turnaje, zábavné hry, večerní party i tematické večeře. Starší se mohou kromě vlastní diskotéky těšit na lekce žonglování, magie či IT. 

Více odhalí detailní popis Dětské kluby Costa.

 


Fotogalerie

costa - cruise - lines costa - fascinosa entertainment 01 costa pepa costa voice Children at Squok Club-2 intro spektakel 1 p47 Man at Fitness Centre-2 Woman at Beauty salon-1