Plavby Costa s CK Orbis Link - Plavby Costa
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Costa Poprvé na lodi Plavby Costa

Plavby Costa

Nový styl dovolené na plovoucích hotelech – obrovských lodích, které zastavují v zajímavých přístavech oblíbených destinací, se začal masově rozvíjet od poloviny 90. let a lodní společnost Costa Cruises byla jedním z iniciátorů turistického trendu. Plavba lodí, dříve dostupná jen velmi bohatým, se zpřístupnila širšímu okruhu lidí a to díky zajímavé kombinaci pobytového a poznávacího zájezdu, spojené s romantikou moře.

Současné výletní lodě jsou moderními hotelovými plovoucími resorty s welness i fitness na palubě. Profesionální varietní umělci vás budou bavit každý večer, animátorský tým přes celý den nabízí zapojení do mnoha druhů aktivit. Jídlo na lodích je skvělé, vaří se mezinárodní i regionální kuchyně, která se podává servírovaná v restauraci nebo ve formě švédských stolů. Mezinárodní personál je profesionální a pozorný, díky němu panuje na lodích příjemná, uvolněná  atmosféra.

 

10 Bar


 

Kam je možné plout na lodích Costa?

Plavba lodí Costa je možná v mnoha mořích i oceánech, v blízkých i vzdálených koutech světa. Čeští a slovenští turisté si nejvíce oblíbili Středomoří a Karibik. Do popředí zájmu se však dostává i severní Evropa, plavby z Dubaje a dálkové transatlantické plavby. Plavby v oblasti Jižní Amerika, Indický oceán nebo velké orientální plavby jsou pro milovníky tepla v zimních evropských měsících. K nejpopulárnějším se řadí týdenní plavby, během kterých navštívíte každý den jeden přístav. Lodní společnosti připravují pro každý přístav celou škálu výletů, zaměřených na poznání nejoblíbenějších památek oblasti. Žádané jsou také sportovně zábavné aktivity, jako třeba plavání s delfíny, šnorchlování, cyklistika a podobně. Není ale nutné se vázat a navštívené místo je možné si prohlédnout individuálně.


 

greece - neraKomu se budou líbit plavby Costa?

Dovolená na lodi Costa je pro lidi každého věku, kteří jsou samostatní a mají alespoň základní znalost angličtiny, němčiny, italštiny či jiného světového jazyka. Nejčastěji lze spatřit na palubách manželské páry či dobře se bavící přátele. Děti jsou na palubách výletních lodí velmi vítány. Tobogány, herny bohatě vybavené hračkami i elektronikou, dětské a mládežnické kluby a speciální programy děti nadchnou. Na každé lodi jsou vítáni i handicapovaní pasažéři, pro ně jsou upraveny kajuty a zaručen bezbariérový přístup do všech veřejných prostor.
Na lodích Costa se budou cítit lidé samostatní, milující městský životní styl a místa, kde to žije. Prostor dostávají také milovníci luxusu, kteří se rádi nechávají hýčkat ubytováním v prostorných apartmá, rozmanitými wellness procedurami a jedinečnými gurmánskými zážitky. Plavba je také skvělou příležitostí pro oslavy všeho druhu. Pro líbánky, zlaté svatby, životní výročí, promoce mají pro vás na lodi pečlivě promyšlený a připravený servis a tak se oslava životní události stane skutečně nezapomenutelnou.


 

top allinclusive


Fotogalerie

10 Bar greece - nera top allinclusive