Plavby Costa s CK Orbis Link - Okružní plavba jako firemní benefit?
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Costa Poprvé na lodi Okružní plavba jako firemní benefit?

Okružní plavba jako firemní benefit?

Okružní plavby jsou ideálním místem pracovního setkání, zasedání odborníků, oslav výročí, nebo představení nového investora. Na lodích se pořádají konference, zasedání či vyhodnocení prestižních soutěží. Loď je také tou správnou destinací pro pracovní setkání manažerů, dodavatelů či odběratelů.

 

V době plavby se v konferenčních sálech a sálcích pořádají nejrůznější akce ať pracovního či jiného charakteru. Jde o sály s kapacitou 250 osob až po malé sálky pro dvacet osob, přičemž jejich špičkové technické vybavení je k dispozici zdarma. Po zbytek času lze na lodi relaxovat či vybrat si některou z volných nebo organizovaných aktivit. Střídání odpočinkových aktivit na moři s poznáváním navštívených měst je zárukou, že i ti nejnáročnější pasažéři budou spokojeni.

 

Již osmým rokem zprostředkováváme českým společnostem či českým zastoupením zahraničních společností plavby na lodích Costa. Mnohé pojišťovny, banky či kosmetické firmy se rozhodly motivovat své zaměstnance a ocenit tak své nejlepší zaměstnance výjimečným způsobem. Nejžádanějšími destinacemi jsou Středomoří a Karibik. Menší skupinky podnikatelů pořádají pro své obchodní partnery také plavby do exotických destinací – Asie či Indický oceán. Na týdenní plavbě ke Kanárským ostrovům byla i skupina finalistek Miss Slovensko. Motivujte i Vy své zaměstnance okružní plavbou a zprostředkujte jim tak nádhernou dovolenou!