Plavby Costa s CK Orbis Link - Okružní plavba jako firemní benefit?
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Musica - Itálie, Řecko, Albánie, Chorvatsko (z Benátek)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 39 690

Costa Diadema - Itálie, Francie, Španělsko, Baleáry (ze Savony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 19 570

Costa Fascinosa - Španělsko, Itálie, Baleáry (z Barcelony)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 20 870

Costa neoRiviera - Itálie, Španělsko, Baleáry, Korsika (Francie)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 22 180

Costa Victoria - Itálie, Řecko (Bari)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 18 260
Jste zde: Costa Poprvé na lodi Okružní plavba jako firemní benefit?

Okružní plavba jako firemní benefit?

Okružní plavby jsou ideálním místem pracovního setkání, zasedání odborníků, oslav výročí, nebo představení nového investora. Na lodích se pořádají konference, zasedání či vyhodnocení prestižních soutěží. Loď je také tou správnou destinací pro pracovní setkání manažerů, dodavatelů či odběratelů.

 

V době plavby se v konferenčních sálech a sálcích pořádají nejrůznější akce ať pracovního či jiného charakteru. Jde o sály s kapacitou 250 osob až po malé sálky pro dvacet osob, přičemž jejich špičkové technické vybavení je k dispozici zdarma. Po zbytek času lze na lodi relaxovat či vybrat si některou z volných nebo organizovaných aktivit. Střídání odpočinkových aktivit na moři s poznáváním navštívených měst je zárukou, že i ti nejnáročnější pasažéři budou spokojeni.

 

Již osmým rokem zprostředkováváme českým společnostem či českým zastoupením zahraničních společností plavby na lodích Costa. Mnohé pojišťovny, banky či kosmetické firmy se rozhodly motivovat své zaměstnance a ocenit tak své nejlepší zaměstnance výjimečným způsobem. Nejžádanějšími destinacemi jsou Středomoří a Karibik. Menší skupinky podnikatelů pořádají pro své obchodní partnery také plavby do exotických destinací – Asie či Indický oceán. Na týdenní plavbě ke Kanárským ostrovům byla i skupina finalistek Miss Slovensko. Motivujte i Vy své zaměstnance okružní plavbou a zprostředkujte jim tak nádhernou dovolenou!