Plavby Costa s CK Orbis Link - Bezpečnostní protokol v souvislosti s Covid 19
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (z Civitavecchie)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 267

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (z Janova)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 267

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 055

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 502
Jste zde: Costa Podmínky Bezpečnostní protokol v souvislosti s Covid 19

Bezpečnostní protokol v souvislosti s Covid 19

Abychom prožili nezapomenutelnou dovolenou v naprostém klidu, vyvinul náš tým pro bezpečnost a ochranu zdraví a skupina nezávislých vědeckých odborníků protokol Costa Safety Protocol. Kromě toho jsme první společností na plavebních společnostech, která získala certifikaci Biosafety Trust od společnosti Rina, a pečlivě dodržujeme bezpečnostní pokyny mezinárodní asociace Cruise Lines (CLIA).

S restartem plaveb Costa byly přijat nový bezpečnostní protokol. Ten obsahuje hlavních 10 bodů z oblasti hygieny a bezpečnosti na palubě lodi během plavby.

Originální znění: https://www.costacruises.eu/cruising-soon-again/safety-above-all.html

 

1. Zvláštní pozornost pro každého cestujícího
Check-in on-line 72 hodin před vyplutím;rozložení času nalodění; zdravotní screening v terminále při nalodění (měření teploty, čestné prohlášení cestujících).

 

2. Chytrá dovolená
Používání mobilní aplikace během plavby: rezervace výletů a dalších služeb.

 

3. Dodržení rozestupů
Více místa a dodržování rozestupů, limitovaný počet osob v jednotlivých prostorách v určitých časech.

 

4. Bezpečné využívání všech veřejných prostor
Používání desinfekce, nošení roušek, zvýšená sanitace všech prostor lodí.

 

5. Servírování jídel
U jednoho stolu sedí pouze hosté z jedné rezervace; snídaně jsou servírované; pro objednání jídel se používá mobilní aplikace.

 

6. Bezpečná zábava na lodi
Více repríz hlavní show umožní nižší obsazenost hlediště divadla; omezený počet míst ve fitness a v kasinu; dětské kluby budou častěji sanitovány a určené pro určitý omezený počet osob. 

 

7. Výlety a výstup na pevninu během kotvení lodi
Na pevninu lze vystoupit pouze v rámci organizovaného výletu, který lze zakoupit za zvýhodněnou cenu prostřednictvím mobilní aplikace nebo interaktivních obrazovek. Autobusy budou pravidelně sanitované a budou zabezpečené rozestupy; průvodci budou mít roušky a budou pravidelně testováni na Covid.

 

8. Zvýšená sanitace všech prostor lodi
Veřejné prostory i kajuty budou sanitované novými metodami a postupy, které zajistí likvidaci virů; klimatizace minimalizací cirkulace vzduchu v kajutách a vnitřních prostorách, používání vysoce efektivních filtrů.

 

9. Počítejte s naší pomocí
Všichni členové naší posádky absolvovali zvláštní školení týkající se dodržování bezpečnostních protokolů a postupů. Pokud některý z hostů vykazuje známky zdravotních problémů, jsou naši členové posádky vyškoleni k okamžité reakci pomocí stanovených postupů efektivního zásahu. Všichni členové posádky podléhají každodenním kontrolám tělesné teploty a jejich zdravotní stav je neustále sledován.

 

10. Zdravotní centrum na lodi
Všechny lodě Costa mají plně vybavené lékařské středisko, složené z profesionálních lékařů a kvalifikovaného a zkušeného zdravotnického personálu. Průběžně jsou aktualizované zdravotní protokoly a standardy pro boj proti šíření COVID-19.

 

 Zdroj informací: www.costacruises.eu

3. 8. 2020