Plavby Costa s CK Orbis Link - Destinace - Plavba kolem světa
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa neoRiviera - Maledivy, Srí Lanka, Indie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 6 632

Queen Mary 2 - Transatlantická plavba ze Southamptonu do New Yorku

8-denní plavba
strava: plná penze
od 28 740

Costa Luminosa - Itálie, Řecko, Černá Hora, Chorvatsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 6 632

Costa Fortuna - Singapur, Malajsie, Thajsko

8-denní plavba
strava: plná penze
od 6 632

Costa Deliziosa - Florida (USA), Bahamy, Turks a Caicos

8-denní plavba
strava: plná penze
od 13 290
Jste zde: Costa Destinace Plavba kolem světa

Plavba kolem světa

Costa Cruises nabízí každoročně plavbu kolem světa v pohodlí lodi Costa Deliziosa či Costa Luminosa za 100 nocí. Jako dávní mořeplavci přeplujete Atlantik, navštívíte malebné ostrovy Karibiku, proplujete Panamský průplav, zakotvíte u kouzelných ostrovů v Polynésii, krátce pobudete v australském Sydney a kolem břehů Afriky se vrátíte Suezským kanálem do Středozemního moře. Je možné se vydat i na jednotlivé segmenty této dlouhé plavby.

 

Suez Canal Bridge

    Suezský průplav, Egypt


 

Plavby kolem světa se již natrvalo usídlily v nabídce Costa. Jsou natolik oblíbené a žádané, že s jejich rezervací nelze otálet, protože jsou vyprodané dlouho dopředu. Celá trasa plavby trvá kolem 100 dní a je rozdělená na 3 úseky, které lze rezervovat i jednotlivě. Vydejte se na dalekou plavbu a obeplujte celou planetu v pohodlí nejmodernějších lodí flotily Costa. 

Plavba kolem světa 2019 lodí Costa Luminosa

Během této úžasné plavby obeplujete celou zeměkouli za necelé 4 měsíce. Loď Costa Luminosa vyplouvá 5. 1. 2019 z italských Benátek, propluje Gibraltarem, krátce se zastaví v Casablance a s jedinou zastávkou na Kanárských ostrovech překoná Atlantik, aby 17. den plavby dosáhla břehů jihoamerického kontinentu. 

 

Dalších několik dní je věnováno přístavům tohoto kontinentu: Brazílie, Argentina, Uruguay na západním pobřeží, poté jak dávní mořeplavci obeplujete jihoamerický cíp a ocitnete se ve vodách Tichého oceánu. Skoro 2 týdny se budete toulat kolem chilských břehů, podíváte se i na exotické Velikonoční, Pitcairnovy a Cookovy ostrovy. Poté zamíříte do ráje ostrůvků a souostroví  roztroušených v Tichém oceánu. Vyzkoušíte úchvatné pláže na Polynésii a zamíříte k Novému Zélandu a Austrálii. 


Následující dny na moři si užijete luxusní zázemí lodi a pak na vás čekají krásy Asie. Prožijte je aktivně a objevte kouzla Srí Lanky a indické Bombaje. Ve chvíli, kdy dorazíte do Dubaje, řeknete si, že jste jen kousek od domova. Proplutí Suezského kanálu bude dalším krásným cestovatelským zážitkem a ve vodách Středomoří bude už jasné, že vaše nezapomenutelné dobrodružství je dnem 27. 4. 2019 u konce.

 

Plavba kolem světa 2020 lodí Costa Deliziosa

Pokud nestihnete nejbližší termín, není to důvod ke smutku, plavby kolem světa se pořádají každoročně. V lednu 2020 vyplouvá Costa Deliziosa po jiné trase, do jiných přístavů. Tentokrát to vezme přes Karibik Dálný Východ.

 

 

Gateway - of - India - Mumbai - India

    Brána Indie, Bombaj, Indie

 Plavby

Nebyly nalezeny žádné plavby.