Plavby Costa s CK Orbis Link - Wellness na lodi
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 29 930

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 43 720
Jste zde: Costa Wellness na lodi

Wellness na lodi

Na moderních lodích Costa najdete vše pro váš dokonalý relax. Proměňte svoji plavbu v dokonalou dovolenou se skvělými službami wellness.

Wellness areály jsou otevřené pro všechny hosty lodi, umocněný wellness zážitek získáte s ubytováním v kajutách Samsara.


Teplá vířivka příjemně bublá, loď se sotva znatelně pohupuje a pevnina v dáli připomíná, že už brzy vás čeká další objevování krás vnitrozemí. Pohodu na moři doplňují nejrůznější služby a nechybí mezi nimi ani lázeňské středisko, které se svou kvalitou vyrovná jakémukoliv hotelu na souši.
Po relaxaci ve špičkovém lodním wellness centru Samsara Spa budete k poznávání pevninských tajemství příjemně odpočinutí a plni sil.


Na jeho rozsáhlé ploše, zabírající často více než jedno patro, najdete vše pro váš dokonalý relax. Naložíte se do whirlpoolu s perličkovou koupelí, protiproudem a masážními tryskami. Odolnost proti nachlazení posílíte v sauně nebo v tureckých lázních. Bolavé tělo napravíte pomocí pestré nabídky masáží. Nechybí tepidarium, zimní zahrada a další terapie.


 

Špičková lázeňská péče jenom pro vás

Ještě nikdy jste v lázeňském středisku na lodi nebyli? Žádný strach! Jeho personál se o vás náležitě postará. Dostanete župan, samozřejmostí je dostatek ručníků a občerstvení včetně několika druhů čaje.
Velkou výhodou wellness center na luxusních lodích je jejich umístění na přídi či zádi nejvyšších palub. Díky tomu si můžete užívat nejlepší výhled celou loď, na pobřeží i na širé moře.
Samostatnou kapitolu tvoří masáže. Podle značky konkrétních lázní se paleta poskytovaných služeb vždy liší, základ však zůstává stejný: vysoká kvalita péče o vaše tělo i duši. Každý si vybere to své – balijské masáže, akupunkturu, orientální techniky, čokoládové či lávové masáže.

 


 

Zkuste balíček, potěší

Ideálním způsobem, jak si užít lázeňskou péči v lodním wellness centru na sto procent, je využití některého z lázeňských balíčků. Můžete si vybrat kúru přesně podle svých potřeb i finančních možností. Takové balíčky zahrnují i pedikúru, manikúru, bodypeeling, thalasso terapii a další aktivity.
Wellness centrum patří k velkým luxusním lodím jako ochlazovací bazének k finské sauně a rozhodně stojí za to vyzkoušet ho.

 

 

samsara spa

 

 

Autor: Josef Křenek


Fotogalerie

samsara spa samsara spa