Plavby Costa s CK Orbis Link - Společnost Costa Crociere spustila kariérní webové stránky
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 29 980

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 43 790
Jste zde: Costa Společnost Costa Crociere spustila kariérní webové…

Společnost Costa Crociere spustila kariérní webové stránky

Společnost Costa Crociere spustila webové stránky www.career.costacrociere.it , které se věnují výhradně nabídkám zaměstnání pro důstojníky a členy posádky na svých lodích.

Stránky jsou dostupné v angličtině a italštině a vypisují všechny dostupné a neobsazené pozice. Uchazeč o zaměstnání se může na stránkách zaregistrovat a poslat požadavek konkrétní pozici, poslat žádost bez specifikace pracovní pozice, vyhledat si tu detaily o společnosti a jejím poslání a významu.

 

 „My stále vyhledáváme talentované mladé lidi a zkušené odborníky, kteří mají zájem pracovat s nadšením právě proto, aby byli naši hosté spokojení,“ sdělila paní Marialuisa Bozzano, viceprezidenta oddělení lidských zdrojů Costa Crociere. „ Domníváme se, že díky těmto novým webovým stránkám budeme mít přímý kontakt s kýmkoliv, kdo má zájem přidat se do pracovního týmu naší společnosti“. Tyto webové stránky poskytují kompletní přehled všech volných pozic nabízených Costa Crociere S.p.A..

 

Tato mezinárodní společnost se sídlem v italském Janově řídí tři obchodní značky: Costa Cruises, německou značku AIDA Cruises a španělskou dopravní společnost Iberocruceros. Se svoji kombinovanou flotilou 27 lodí v provozu a třemi dalšími, zadanými ve výrobě s termínem dodání 2016, je Costa největší lodní společností v Evropě. Tato společná skupina zaměstnává více než 27 000 osob ze 70 zemí.

 

Společnost Costa Crociere očekává, že bude muset najmout 1 200 nových zaměstnanců na svoji novou vlajkovou loď Costa Diadema, která bude uvedená do provozu v říjnu 2014. Většina otevíraných pozic je na místa palubního personálu. Na takovém postu je zaměstnanec v bezprostředním kontaktu s cestujícími, jedná se o recepční a personál restaurací. Dále se nabízejí volná místa na pozice strojníků, inženýrů, technického personálu a ošetřovatelek. Znalost angličtiny je základním požadavkem pro všechny vypisované pozice.

V kancelářích Costy na pevnině je volná další řada pozic do oddělení prodej a marketink, personalistika, do kontaktních center, na námořní a přístavní operace. Webové stránky nabízejí také pracovní příležitosti pro mladé lidi bez předchozí zkušenosti. V současnosti jsou v běhu dva tréninkové programy pro evropské občany na místa recepčních a lodního personálu. Školení je zdarma a jedná se o předstupeň pro eventuální nabídku na zaměstnání. Program je podporován Evropským sociálním fondem a provinčním úřadem v Janově a zaručuje zaměstnat nejméně 60% účastníků školení.

 

Kariérní webová stránka je dostupná na celé síti a to jak v zemích, kde Costa nabírá zaměstnance přímo, tak i v těch, kde ji zastupují zprostředkovatelské agentury. A navíc: nová webová stránka Costy je také na LinkedIn. Lodní společnost Costa Cruises je držitelem mnoha ocenění v oblasti zaměstnávání.

 

26/2/14


Fotogalerie

Costa logo