Plavby Costa s CK Orbis Link - Plavby Costa v novém stylu Slow cruising
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 29 980

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 43 790
Jste zde: Costa Plavby Costa v novém stylu Slow cruising

Plavby Costa v novém stylu Slow cruising

Costa představuje nový styl - Slow cruising. Jedná se o nový typ okružních plaveb s delšími zastávkami v atraktivních přístavech a na menších lodích.Nový koncept vychází vstříc klientům, kteří dávají přednost komornějšímu prostředí, osobnímu přístupu a poklidné dovolené.

Menší lodě Costa neoRiviera (624 kajut) a Costa neoRomantica (789 kajut) jsou ideální pro klidnou dovolenou, protože mohou navštívit menší přístavy a atmosféra na lodi je více osobní než na větších lodích. Obě lodi jsou citlivě zrekonstruované a recepce se zaměřují především na plnění osobních přání klientů, jako je zajištění vstupenek do divadel či muzeí na pevnině.

Navíc jen na těchto lodích jsou nabízeny „Večeře pod hvězdami“ při intimním osvětlení svíček se skvělým gurmánským zážitkem. Chutné menu na těchto lodích vytvořili kuchaři z italské gastronomické univerzity v Pollenze. Základem jsou čerstvé potraviny z navštívených přístavů a lokální víno. Exkurze na pevnině se pořádají zásadně v malých skupinách do 25 osob.

Trasy lodí neo kolekce vedou do přístavů či do průplavů a ústí řek, kam velké lodě nemohou vplout. Zastávka v přístavu je mnohdy do druhého dne, aby si cestující užili krásného prostředí či kulturní nabídky na pevnině.

Projekt „slow cruising“ byl zahájen na jaře 2014 plavbami na lodi Costa neoRiviera ve Středomoří. Loď má naplánované zastávky na malebném ostrově Capri, v Porto Empedolce na Sicílii. Skvělá francouzská vína budou moci hosté ochutnat v Toulonu a kouzlo Sardinie poznáte díky zastávce v Olbii.

Pokud dáváte přednost severní Evropě, zvolte plavbu na lodi Costa neoRomantica, která během 13 – 15 denních plaveb zamíří třeba do norských fjordů Geiranger a Hellesylt, loď má i svou zastávku na severním mysu Nord Cape.

V současné době se již připravují další netradiční plavby s návštěvou unikátních přístavů. Kompletní nabídku typu „slow cruising“ naleznete zde:


Plavby lodí Costa neoRomantica
Plavby lodí Costa neoRiviera
Plavby lodí Costa neoClassica