Plavby Costa s CK Orbis Link - Plavby Costa Středomořím 2019
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Divina - USA, Aruba, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Bahamy (z Miami)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 11 450

MSC Opera - Itálie, Řecko, Izrael, Kypr (z Janova)

12-denní plavba
strava: plná penze
od 12 220

Costa Magica - Antily, Panenské ostrovy (Pointe-a-Pitre)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 10 940

Costa Diadema - Arabské emiráty, Omán (z Abú Dhabí)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 8 395

MSC Bellissima - Arabské emiráty, Bahrajn, Katar (z Dubaje)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 12 470
Jste zde: Costa Plavby Costa Středomořím 2019

Plavby Costa Středomořím 2019

Mnoho tras i různé délky nejoblíbenější destinací pro plavby.

Objevte i vy v roce 2019 malebná pobřeží, rozmanité ostrovy i rušná historická města.
Nyní ceny FIRST MINUTE a nejlepší výběr.

 

Tisíce klientů si oblíbily plavby jako typ dovolené, která spojuje pobyt na lodi s poznáním. Oblast Středomoří volí okolo 70% klientů. Důvody jsou nasnadě: jedná se o blízkou destinaci, kam lze snadno za pár hodin dojet autem nebo doletět, případně i dojet vlakem nebo linkovým autobusem.

Pro plavby je Středomoří celoroční destinací. Hlavní sezóna je sice od jara do podzimu, ale i zimní měsíce jsou pro plavbu vhodné. V tomto případě je dobré dovolenou více zaměřit na wellness a odpočinek či zábavu na palubě.

Kalendář plaveb lodní společnosti Costa Cruises pro rok 2019 je již připravený a objednávkový kolotoč jede naplno. Zarezervujte si svoji báječnou dovolenou na moři co nejdříve, ať je z čeho vybírat!

 

středomoří

 

 

Plavby západním Středomořím 2019

Oblast západního Středomoří vybírejte, pokud milujete rušná města s bohatou historií nebo dovolenkové Baleáry či italské perly Sardinie a Sicílie.
Pro vlastní dopravu je ideálním místem vyplutí severoitalská Savona, upřednostníte-li let, pak vyplujete z Barcelony či Civitavecchii/Říma.

 

Současná vlajková loď, Costa Diadema, zůstává i v sezóně 2019 na oblíbené trase západním Středomořím. Po krásném okruhu, zahrnujícím i Maltu, se vydá loď Costa Fascinosa. Na plavbu příjemnou menší lodí Costa Fortuna můžete doletět charterovým letem z Vídně - plavby s letenkou z Vídně.

 

Událostí roku 2019 pro společnost Costa bude uvedení do provozu obří lodě nové generace, ta ponese jméno Costa Smeralda a svoji službu na moři zahájí v listopadu 2019 právě ve Středomoří.

 

A co byste řekli tomu, podívat se až za Herkulovy sloupy? Ano, až na Kanárské ostrovy a Madeiru či ke břehům Maroka se vydávají krásné plovoucí resorty Costa. O tyto 10 - 12denní plavby je mimořádný zájem.

 

 

 

Plavby východním Středomořím 2019

 

Antické památky Řecka, stovky rozmanitých ostrovů a ostrůvků v Jaderském, Jónském či Krétském moři a slunečné počasí tvoří charakter plaveb do této vyloženě dovolenkové oblasti. Vyplouvá se především z Benátek, které už samy o sobě stojí za důkladnou prohlídku. V létě 2019 tu potkáte loď Costa Deliziosa a Costa Luminosa

Od června do počátku září nabízíme i autobusovou dopravu z ČR na sobotní vyplutí (připravujeme).

 

 

 

 

 

 

REZERVACE: email: plavby@orbislink.cz , telefon: 222 714 751 či 702 180 081. 

19.12.2018