Plavby Costa s CK Orbis Link - Plavby Costa neoRomantika
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Costa Plavby Costa neoRomantika

Plavby Costa neoRomantika

Menší výletní loď Costa neoRomantica se plavila v japonských vodách.

Nyní přišel čas rozloučení s touto příjemnou lodí.

 

Italská lodní společnost Costa Crociere se zavázala k rozvoji udržitelného cestovního ruchu. Tohoto cíle je jí daří dosáhnout prostřednictvím investic do odpovědných technologií na svých plavidlech.

Do flotily Costa tak přibyla loď nové generace Costa Smeralda, druhá výletní loď  poháněná LNG. Tím Costa  znovu potvrdila svůj závazek k udržitelnosti. Na tuto cestu vkročila společnost již před několika lety a je klíčovou prioritou i do budoucna.

Ve stejném duchu pokračuje obnova flotily, ke které se přidají 2 zbrusu nové výletní lodě Costa Firenze a Costa Toscana, obě poháněné poháněné LNG. Příchod těchto nových lodí urychlila současná situace s pandemií Covid 19.

 

Restrukturalizace flotily Costa Cruises

S nutností zmenšení flotily oznámila Costa prodej starší lodi Costa neoRomantica. Ta patřila do tzv. "neokolekce", kterou tvořili 3 malé lodě. Získaly si oblibu klientů především proto, že pluli po atraktivních trasách a mířily do menších přístavů po celém světě. Naposledy jste mohli potkat Costu neoRomanticu u japonského pobřeží.

O tuto příjemnou menší loď s kapacitou pod 2 000 cestujících projevila zájem řecká lodní společnost Celestyal Cruises. Ta pořádá plavby do oblasti jihovýchodního Středomoří. Její menší lodě plují po zajímavých trasách mezi řeckými ostrovy a tureckým pobřežím. Pokud jste tedy příznivci romantických plaveb na menších výletních lodí, určitě vyzkoušejte plavby Celestyal Cruises.

 

Mykonos

 

23. 7. 2020


Fotogalerie

Costa neoRomantica Mykonos