Plavby Costa s CK Orbis Link - Plavby Costa: italská pizzerie na každé lodi
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 30 170

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 44 070
Jste zde: Costa Plavby Costa: italská pizzerie na každé lodi

Plavby Costa: italská pizzerie na každé lodi

Během své plavby na lodích Costa si můžete pochutnat na pravé italské pizze.
Pravé italské pizzerie byly na lodích flotily Costy nyní vylepšené a nabízejí skvělé gurmánské zážitky v italském stylu. Těšit se můžete i na kuchařské show a nejrůznější workshopy.
Skvělou italskou pizzu si můžete vychutnat ve speciálních restauracích na 12 lodích Costa Cruises.

Společnost Costa Cruises nabízí na palubách svých lodí širokou škálu mezinárodních pokrmů, italská tradice však hraje hlavní roli. Jako vyslanci italských kuchařských fines ve Středomoří i ve světě přinášejí lodě Costa italský životní styl, od atmosféry na palubě po pohostinnost, ale především možností ochutnat autentickou italskou kuchyni, kde pizza tvoří jeden z hlavních pilířů kulinářských zážitků na lodích Costa.

 

Pizzerie na palubách lodí Costa nabízejí originální italskou pizzu ochucenou na 14 různých způsobů. Hosté si vychutnají voňavou pochoutku upečenou italskými "pizzaioli", na slovo vzatými odborníky, kteří prošli proslulou "Academia Italiana della Pizza".

 

Tajemstvím špičkové kvality je mozzarella fiordilatte, osvědčené těsto, kamenná pec a původní recept. V pestrém výběru nechybí pizza Margherita, Napoletana, Quattro Stagioni, Calzone a také typické ligurské pečivo focaccia. pizza

 

Hosté, toužící po neformálním stolování, mohou povečeřet v typické italské pizzerii denně od 18:30 do 23 hodin. Restaurace je snadno k poznání díky výrazným červenobílým ubrusům, samozřejmostí jsou menážky s olivovým olejem Extra Virgin, balsamikovým octem a olejem s chilli. Za malý poplatek si hosté vychutnají nejen svoji oblíbenou pizzu, ale také neomezené množství salátů a lahodných dezertů, včetně proslulého italského tiramisu. Jídla vhodně doplňují vybraná vína a točené pivo. Pizzerie pořádá také mnoho doplňkových akcí, jako třeba kuchařské show, akrobacie s těstem, kuchařské workshopy na přípravu pizzy a tiramisu.

 

Originální italskou pizzerii naleznete na lodích Costa Fascinosa, Costa Favolosa, Costa neoRomantica, Costa neoRiviera, Costa Deliziosa, Costa Pacifica, Costa Luminosa, Costa Serena, Costa Magica, Costa Fortuna, Costa Mediterranea a Costa neoClassica; nejsou nutné žádné rezervace předem.Rezervace plavby Costa: plavby@orbislink.cz  či telefonicky 222 714 751.

 

Zdroj: tiskové zprávy Costa Cruises
září 2014


Fotogalerie

pizza pizza