Plavby Costa s CK Orbis Link - Novinky ze světa plaveb Costa Cruises
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 30 040

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 43 890
Jste zde: Costa Novinky ze světa plaveb Costa Cruises

Novinky ze světa plaveb Costa Cruises

Plavby Costa přinášejí v roce 2016 mnoho inovací. Nová speciální menu připraví slovutní kuchaři, zrenovují se některé interiéry, na palubách lodí se objeví laskavá animovaná postavička Peppa Pig, ale i humanoidní robot Pepper.

 

 

Alternativní večeře v samoobslužné restauraci

Večeři v neformálním prostředí samoobslužné restaurace si budete moci v nadcházející sezóně vychutnat i na lodích flotily Costa. Tato významná změna bude zaváděna na jednotlivých lodích postupně a jako první ji budou moci využít hosté na lodi Costa Diadema.

 

 

Nápojové balíčky na lodích neokolekce

Na lodích Costa neoClassica, Costa neoRiviera, Costa neoRomantica budou nahrazené speciální nápojové balíčky neoExtra standardními. Tato změna platí od těchto termínů:
Loď neoRiviera od 21. 2. 2016
Loď neoRomantica od 18. 2. 2016
Loď neoClassica 24. 2. 2016

 

 

Galamenu od šéfkuchaře s michelinskými hvězdami

Costa se bude zaměřovat na vynikající italskou kuchyni. Menu na gala večeře sestavil italský šéfkuchař Bruno Barbieri, který získal nejvyšší počet michelinských hvězd, celkem 7. Menu bude zahrnovat tradiční chutě Itálie od severu k jihu. 

 

 

Testování humanoidních robotůRobot Pepper

V rámci zlepšování služeb pro klienty a poskytování pomoci a zábavy na palubě svých lodí začne skupina Costa Group používat roboty Pepper francouzské společnosti Aldebaran (dceřinná společnost SoftBank Group). Pepper je první robot na světě, který dokáže číst základní lidské emoce a podle nich aktivně jednat. Plynule se pohybuje a analyzuje výrazy osob kolem něho a jejich odstíny hlasu.
Charakteristika robota Pepper:
- Pepper je vysoký 120 cm a váží 28 kg
- má 17 kloubů pro ladný pohyb
- 3 kolečka, aby se mohl pohybovat hbitě všemi směry
- 3D kamera k zaznamenávání osob a jejich pohybu a spolupráci s nimi
- dotyková obrazovka
První skupina robotů Pepper začne pomáhat na lodi Costa Diadema na jaře 2016 při naloďování a na palubě lodi. Rovněž bude poskytovat doporučení na restaurace, události a fakultativní výlety. Bude hovořit perfektně italsky, německy a anglicky.
Do léta 2016 budou roboti zavedeni také na ostatních lodích flotily Costa.

 

 

Talentová show "The Voice of te Sea"

Od dubna 2016 se mohou cestující s pěveckým talentem zúčastnit populární talentové show „The Voice", vysílané ve více než 180 zemích světa. Na palubě lodí Costa bude probíhat pod názvem „The Voice of the Sea" (Hlas moře). Účastníci budou vybráni během hodin karaoke a budou mít možnost zdokonalit své pěvecké dovednosti prostřednictvím zkoušek s lodními hudebníky a hlasovými učiteli. Podobně jako v televizním formátu vybere 3-členná porota ve večerní show zpěváky podle poslechu, aniž by viděla jejich vystoupení. Vybraní zpěváci se stanou součástí jejich teamu. Ostatní cestující pak zvolí vítěze.

 

 

Legendární prasátko Peppa se nalodí v dubnu

pigMalí hosté prožijí nezapomenutelné setkání se speciálním hostem, prasátkem Peppa Pig. Tato úspěšná postavička si dobyla srdce malých dětí ve 180 zemích světa a její příběhy byly přeložené do 40 jazyků. S laskavým humorem Peppy se setkáte v prostorách dětského Squok klubu na palubách lodí Costa* od dubna 2016. Roztomilé prasátko se zapojí do připravovaných dětských pořadů, bude možné se s ním vyfotografovat a prožívat skvělá dobrodružství při hrách, soutěžích a dalších palubních aktivitách.

*kromě Costa neoRomantica.

 

Pizzerie Pummi D’Oro

Na lodích flotily Costa se setkáte s novou vlastní značkou pizzy. Tako italská pochoutka, která dobyla značnou část světa, bude na lodích připravovaná z nejkvalitnějších surovin a přírodních kvasnic. O rozšíření povědomí o této oblíbené specialitě a o italské gastronomii se hosté se dozví mnoho dalších doplňujících informací, které připravila University of Gastronomic Science z italského města Pollenzo. S touto institucí uzavřela nedávno Costa Cruise smlouvu o spolupráci na následující 3 roky.

 

 

Nové menu v restauracích Samsara

Hosté, milující výjimečnost a vyhledávající vynikající kulinářské zážitky se mohou těšit na nové menu v restauracích lázeňského areálu Samsara. Jako první nabídne Pacific Fusion Menu vlajková loď Costa Diadema a postupně i další lodě flotily, disponující exkluzivním areálem Samsara Spa (Costa Fascinosa, Costa Deliziosa, Costa Luminosa). Vybrané pokrmy s chutěmi a vůněmi Asie a Jižní Ameriky budou i nadále připravovány se středomořskou láskou k dobrému jídlu.

 

 

Dokončení renovace interiérů lodi Costa Fortuna

Plovoucí resort Costa Fortuna strávil předvánoční čas v suchém doku, aby vyrazil do luxusní destinace Dubaj v novém kabátu. V rozšířené nákupní galerii našly své pevné místo luxusní světové značky Omega, Tissot, Cartier, Bulgari, Gucci, Mikimoto, Michael Kors, Furla, Paul&Shark. Vylepšení se dočkalo i kasino, které je nyní větší o VIP zónu. Novotou září také koberce světla a další interiérové prvky, které jsou inspirovány Asií.

 

 

Loď Costa neoRiviera pro Španěly

Pouze hosté ze Španělska si budou moci užívat značnou část sezóny 2016 na lodi Costa neoRiviera. Aby se hosté cítili na tomto příjemném menším plavidle co nejlépe, dojde na lodi ke změnám, které prodchnou loď španělským duchem.

 

 

 

 

 

28/12/15

 


Fotogalerie

Costa Peppa pig