Plavby Costa s CK Orbis Link - Mobilní aplikace Costa na palubách
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 29 930

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 43 720
Jste zde: Costa Mobilní aplikace Costa na palubách

Mobilní aplikace Costa na palubách

Lodní společnost Costa Cruises vytvořila pro své hosty aplikaci Costa APP. Díky ní budete stále informováni o novinkách na palubě i o aktuálním kotvení v přístavu. Sbalte si svoji plavbu do telefonu a objevujte dálky!

 

Sbalte si plavbu do svého telefonu! Plavba přináší radost, tak si užijte každý její moment díky nové aplikaci Costa app. Jediným klikem obdržíte moře informací.

Host si ji jednoduše stáhne z App Store nebo Google Play a nainstaluje do svého mobilu či tabletu. Je nutné se jen jednorázově připojit na palubní Wi-Fi, zaregistrovat se a spustit aplikaci (toto připojení je zpoplatněné). Při připojení aplikace prostřednictvím Wi-Fi na lodi může být host v kontaktu s dalšími spolucestujícími na palubě. Pro přihlášení do aplikace pro aktuální plavbu je třeba zadat jméno a číslo rezervace. Některé informace jsou k dispozici již před plavbou, většina je však dostupná až na palubě lodi během plavby.

 

Nová aplikace je dostupná na lodích Costa Diadema, Favolosa, Fascinosa, Luminosa, Deliziosa, Victoria, Mediterranea, Magica, Pacifica.

 

Díky této aplikaci získáte mnoho překvapení jedním dotykem. Během plavby budete stále informováni, co se děje a svoji dovolenou tak můžete prožívat aktivně.

 

costa app

 

 

Průvodce plavbou

Kdykoliv si vzpomenete, získáte aktuální informace o plavě: poloze, trase, rychlosti lodi. Trasu své plavby máte jako na dlani, k dispozici jsou také informace o kotvení, výletech v přístavu a další užitečné rady a doporučení.

 

Přihlášení do Costa Clubu

Sbírejte body a užívejte si příjemné bonusy v podobě slev v klubových restauracích, fotoshopu či ve wellness.

 

Chatujte a hledejte nové přátele

Poznávejte nové lidi, chatujte, buďte ve spojení se svými blízkými a podělte se o své dojmy z plavby.

 

Denní aktivity na palubě

Díky této aplikaci budete mít palubní noviny Diario di bordo pořád po ruce. Hodinu po hodině uvidíte, kde se konají jaké akce, kde je zábava, hudba či představení. Také vám neuniknou žádné slevy v palubních obchodech.

 

Kontrola palubního účtu

Díky aplikaci budete mít své výdaje na palubě stále pod kontrolou.

 

 

 costa app výlety

 

 

Vloženo srpen 2018

 


Fotogalerie

costa app costa app výlety