Plavby Costa s CK Orbis Link - Katalog plaveb Costa Cruises 2016
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 30 170

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 44 070
Jste zde: Costa Katalog plaveb Costa Cruises 2016

Katalog plaveb Costa Cruises 2016

V sezóně plaveb Costa Cruises 2016 se můžete těšit na tradiční trasy Středomořím a severní Evropou i na zajímavé novinky.

V nabídce zůstávají oblíbené plavby Indickým oceánem i prosluněný Karibik.

Stručné představení katalogu vás jistě přenese z předvánočního shonu do snění o poklidné dovolené na vlnách mnoha moří světa.

 

Plavby po Středomoří 2016

Těšit se můžete na 7 týdenních tras západním Středomořím s možností vyplutí ze Savony, Barcelony, Říma. Díky flexibilitě nástupních míst můžete zvolit buď vlastní dopravu či letecké spojení. Největší zájem vzbuzují plavby novou vlajkovou lodí Costa Diadema.  

 

Tří základní týdenní okruhy východním Středomořím startují v Benátkách či Terstu. Pro plavby z těchto přístavů připravujeme autobusové svozy z celé ČR a již brzy vám tuto novinku představíme blíže.

 

Zajímavou novinkou je dubnová plavba Černým mořem se zastávkou v Bulharsku a Rumunsku. Koncept "pomalých plaveb", slow cruising, nabízí nově po celé léto poziční týdenní plavby z Benátek do Istanbulu a obráceně.

 

 

Plavby severní Evropa 2016

Ze Stockholmu, Hamburku, Kielu a Warnemünde se nechte unášet na vlnách Severního moře do největších přístavů v Pobaltí nebo k norským fjordům či dokonce k severnímu polárnímu kruhu.

 

 

Plavby v exotických oblastech

K nejoblíbenější exotice v katalogu Costa Cruises 2016 patří bezesporu plavby Indickým oceánem z Mauritia. Velký zájem klientů vzbuzují také 2 okruhy v Karibiku. Jedná se o velice intenzivní poznávání kouzelných ostrovních rájů, kdy například u týdenní plavby navštívíte denně jednu perlu ze souostroví Antil.

Tradičně se na zimní měsíce zařazuje Dubaj a Emiraty, destinace kombinující tradice a moderní města a zaručující slunné a teplé počasí.

  

 

 

        Zdroj videa: kanál Costa Crociere 

 

 

Máte zájem o zaslání nového katalogu?

Vyplňte objednávku: Katalogy

Nový katalog Costa Cruises 2016 doputuje k vám domů, a vy si budete moci vybrat svou krásnou dovolenou na moři  spolu se svými blízkými.

 

  

27/11/15