Plavby Costa s CK Orbis Link - Nová Costa Diadema
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 30 170

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 44 070
Jste zde: Costa Nová Costa Diadema

Nová Costa Diadema

Lodní společnost Costa Cruises investovala kolem 550 milionů euro do stavby nové lodi Costa Diadema. Loď se staví v italské loděnici Fincantieri v Margheře u Benátek. Projekt zaměstnává okolo 1 000 dělníků loděnice a současně dalších 2 500 techniků. Na vybavení vnitřních prostor lodi se podílí přes 400 různých dodavatelů, většinou jde o italské podniky.


Loď Costa Diadema o celkovém výtlaku 132 500 tun a o počtu 1862 kajut bude charakterizovat kombinace komfortu, nabídky vysoce kvalitních potravin a vína a rovněž zábava. Vnitřní vybavení a vzhled veřejných prostor této vlajkové lodi bude navýše pohodlné, velkolepé a moderní. K některým z mnoha novinek na palubě patří rozšířená nabídka restauračních služeb, bavorská pivnice a cukrárna s nabídkou zmrzliny. Lázeňský rezort Samara Spa, rozkládající se na 3 úrovních horních palub, bude zárukou regenerační plavby ve stylu wellness. K doplnění nabídky na palubě přispějí i četné nákupní možnosti ve značkových obchodech a outletech. Kdo dá přednost neobyčejnému výhledu na širé moře, slunce a horizont, může se těšit na něco mimořádného: půl kilometru dlouhá promenáda „Bord de Mer“ bude ideální pro potulování se po palubě a užívání si moře plnými doušky.

Nová vlajková loď Costa Diadema se bude po své inaugurační plavbě za začátku listopadu 2014 plavit v pravidelných týdenních okruzích západním Středomořím na trase Francie, Španělsko, Baleárské ostrovy. Těšit se můžete třeba na Barcelonu, Neapol, Palmu de Mallorca. Největším zážitkem bude ale bezpochyby právě nová loď a její úžasné zázemí.


Fotogalerie

Costa Diadema