Plavby Costa s CK Orbis Link - Soutěž Miss a Mistr CHARME 2015
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Celebrity Equinox - Plavba na ostrovy Karibiku

13-denní plavba
strava: plná penze
od 29 980

Emerald Princess - Plavba z Floridy skrz Panamský průplav do Los Angeles

16-denní plavba
strava: plná penze
od 43 790
Jste zde: Costa Soutěž Miss a Mistr CHARME 2015

Soutěž Miss a Mistr CHARME 2015

CK Orbis Link: generální partner soutěže MISS A MISTR CHARME 2015

 

 

Cestovní kancelář Orbis Link, specialista na okružní plavby, patří mezi hlavní sponzory soutěže MISS A MISTR CHARME 2015. Slavnostní finále již 8. ročníku soutěže krásy těla, ale především duše přináší originalitu, napínavé momenty i mnoho emocí. Atraktivní soutěž doplní projekt "Brno – město uprostřed Evropy", což je festival zábavy a veselí pod hrady Špilberk a Veveří.

 

Kdy?        13. 6. 2015 v 18 hodin

 

Kde?        Brno, hrad Špilberk

 

Vstupné: ZDARMA   
(Pro zájemce k dispozici cca 50 VIP vstupenek na vyhrazená místa - rádi zašleme emailem našim obchodním partnerům nebo našim klientům; napište si o ně emailem na plavby@orbislink.cz )

 

 

 

Orbisl Link sponzuruje 

Soutěž nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních a šarmantních osobností.

 

V porotě soutěže zasedne ředitelka soutěže Jana Couralová, fotbalový útočník Petr Švancar, herec Jakub Uličník, muzikálová zpěvačka Vendula Příhodová. 

 

Účast na soutěži přislíbili premiér Mgr. Bohuslav Sobotka a další významné osobnosti.

 

 

 

 

 

Okružní plavba luxusní lodi Costa Cruises od CK Orbis Link a Costa Cruises je jednou z úžasných a hodnotných cen, kterou si odnesou vítězi soutěže. K dalším hlavním cenám patří škola modelingu a spolupráce s s modelovou a uměleckou agenturou Charme, zájezd od CK Emma a další.

 

 

Program soutěže

Slavnostním finálovým večerem vás bude provázet herec a moderátor Miroslav Šimůnek. Těšit se můžete na taneční kreace čtyřnásobných mistrů světa v SHOW DANCE a další pestrý doprovodný program.

Pěknou tečkou za soutěží bude ohňostroj na Brněnské přehradě. Ten je součástí XVIII. mezinárodní přehlídka ohňostrojů s hudbou Ignis Brunensis, která probíhá v Brně od 22. 5. do 21. 6. 2015. Dne 13. 6. 2015 se můžete těšit na italský ohňostroj La Tirrena Fireworks od 22:30 hodin.

 

Orbis Link a Charmmodels

       Foto z finále loňského ročníku.

 


Fotogalerie

Orbis Link a Charmmodels Orbisl Link sponzuruje