Plavby Costa s CK Orbis Link - Plavby Costa 2018: novinky
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Meraviglia - Do Říma, Palerma, Barcelony nejnovější lodí

8-denní plavba
strava: plná penze
od 17 050

MSC Seaside - Svatý Martin, Portoriko a Bahamy z Miami II

8-denní plavba
strava: plná penze
od 15 740

MSC Opera - Dovolenkové Baleáry a romantická Sardínie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 20 050
Jste zde: Costa Plavby Costa 2018: novinky

Plavby Costa 2018: novinky

Plavby Costa Cruises od jara 2018 také all inclusive v nových cenových programech s nízkou zálohou.

Skvělé palubní bonusy při rezervaci do 13. 11. 2017 k 70. výroční Costy.

 

Rezervujte si svoji dovolenou na moři s plným komfortem a zábavou.

 

Plavby Costa Cruises all inclusive

Lodní společnost Costa Cruses mění svůj koncept a od sezóny 2018 začne nabízet v rámci cenového programu Comfort plavby s all incusive takto:

 »Při rezervaci kajuty vnitřní, s oknem či balkónem v kategorii Classic (nižší paluby, omezené výhledy apod.) jsou v ceně zakomponované nápoje v době oběda a večeře, tedy nápojový balíček Pranzo & Cena.

 »Při rezervaci kajuty vnitřní, s oknem , s balkónem nebo minisuite v kategorii Premium (vyšší paluba, neomezený výhled apod.) jsou v ceně zakomponované nápoje po celý den, tedy nápojový balíček Brindiamo.

 » Při rezervaci apartmá (kategorie Suites, Grand Suites a Panorama Suites) jsou v ceně zakomponované prémiové nápoje po celý den, tedy nápojový balíček Intenditore. Dalším bonusem je jednodenní přístup do wellness areálu Samsara Spa zdarma na lodích flotily, které tímto lázeňským areálem disponují.

 

Více informací a detailní popis: Nový cenový systém Costa Cruises od 2018

 

 

Balíček bonusů k 70. výročí Costa Cruises

Lodní společnost slaví své významné výročí a chce přizvat i své klienty. Připojte se i vy a zarezervujte si plavbu Costa na rok 2018* do 13. 11. 2017.

Celková hodnota slev může dosáhnout až 500 EUR (či 500 USD na plavbách s měnou USD) a je možné ji čerpat u 6 různých druhů služeb.


 

Podmínky pro získání slevového balíčku Costa 70

• Promo akce se vztahuje na VŠECHNY plavby v ROCE 2018 (odplutí 1. 1. - 31. 12. 2018) *KROMĚ: plavby kolem světa a plavby Asie na lodích Costa neoRomantica, Costa Victoria

• Fakultativní výlety: pokud se výlet neuskuteční z důvodu malého počtu účastníků nebo z důvodu vyšší moci, bude sleva převedena na výlet stejné finanční hodnoty.

• Akce neplatí pro balíčky výletů (2 výlety za speciální ceny), které jsou k dispozici na lodích Costa Diadema, Costa Luminosa a Costa Magica.

• Tato Promo akce může být kombinována s ostatními akcemi nabízenými na lodi. V případě, že akce nejsou kumulativní, platí nejvýhodnější akce.

• Večeře v restauraci Samsara: pokud na lodi není Samsara restaurace, klienti obdrží 2 vouchery v hodnotě 7,50 € / osoba, které je možné využít v pizzerii Pummid'Oro nebo Hamburgerii.

• Dolarová měna: pro itineráře v Jižní Americe, Buenos Aires a Santos, itineráře v Karibiku a Fort Lauderdale, na transitní plavbě Port Everglades - Benátky, na transitní plavbě Buenos Aires - Savona a Santos - Savona, klienti obdrží vouchery na slevy v celkové hodnotě 500 $ (měna na palubě). Podmínky akce zůstávají stejné.

• Vouchery nejsou přenosné pro jiné cestující v jiných kajutách, nemohou být směněny za jiný produkt a nemohou být směněny za peníze nebo jinou slevu na plavbě. Vouchery nemohou být použité na jiné plavbě.

 

Slevová akce na palubní služby Costa ke stažení ZDE

 

 

 

2.10.17